Bali - elektryczny grzejnik łazienkowy 1200/2000W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
BALI – Elektryczny Grzejnik Łazienkowy 1200/2000W
Wydajność, bezpieczeństwo i komfort w eleganckim wydaniu
Wytrzymała konstrukcja i nowoczesny wygląd
BALI to niezawodny elektryczny grzejnik łazienkowy, stworzony z myślą o intensywnej eksploatacji i trudnych warunkach panujących w łazience. Metalowa obudowa i wytrzymały grill kierujący strumień ciepłego powietrza w stronę pomieszczenia, zapewniają trwałość i skuteczność działania.
Funkcjonalny termostat elektroniczny
Grzejnik BALI wyposażony jest w elektroniczny termostat z wyświetlaczem, który znajduje się z przodu urządzenia. Dzięki przejrzystemu panelowi użytkownik może łatwo kontrolować temperaturę i tryby pracy.
Po prawej stronie obudowy znajduje się dioda sygnalizacyjna, która informuje o aktywności urządzenia.
5 inteligentnych trybów pracy
- Tryb manualny – ustawienie i utrzymanie stałej temperatury
- Tryb tygodniowy – personalizacja temperatury w godzinach i dniach tygodnia (komfortowa, eko, przeciwzamrożeniowa)
- Tryb przeciwzamrożeniowy – utrzymanie temperatury na poziomie ok. 7°C
- Tryb BOOST – intensywne grzanie pełną mocą przez 15 minut
- Czujnik otwartego okna – wykrycie gwałtownego spadku temperatury i przejście w tryb oszczędny
Wydajność i komfort użytkowania
BALI oferuje dwie moce grzewcze: 1200 W i 2000 W, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i większych łazienkach. Wbudowany wentylator działa cicho, a jednocześnie zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła.
Łatwe utrzymanie czystości
Urządzenie wyposażono w filtr pyłkowy, który można łatwo wyjąć i umyć. Filtr można zamontować z lewej lub prawej strony, co ułatwia dopasowanie montażu do konkretnej przestrzeni.
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
- Stopień ochrony IP24 – zabezpieczenie przed zachlapaniem
- Podwójna izolacja elektryczna – klasa ochrony II
- Termiczne zabezpieczenie przed przegrzaniem
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc grzewcza | 1200 W / 2000 W |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Grubość | 13 cm |
| Waga | 3 kg |
| Montaż | Ścienny |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Zakres temperatur | 10°C - 30°C |
| Ochrona przed zamarzaniem | Tak (7°C) |
| Stopień ochrony | IP24 |
| Kabel zasilający | Tak, zakończony wtyczką |
| Długość kabla | 1 m (100 cm) |
| Gwarancja | 24 miesiące |